Računarska oprema za Medicinsku školu Zenica

Donacija vrijedna 6 000,00 KM.

Veliko hvala dugujemo kompaniji BH Telecom koji uvijek idu prvi i daju više. BH Telecom je ovom gestom pokazao svoje veliko srce i razumijevanje za potrebe učenika. Hvala za donaciju koju je naša škola dobila kroz projekat „Opremanje informatičkog kabineta“, a projekat su aplicirale naše profesorice Senija Krličević i Anisa Šehić. Profesorice koje pokazuju požrtvovanost i angažman za bolje sutra naših učenika koje je kompanija BH Telecom prepoznala.

Zahvaljujući donaciji kupljeno je devet računara i 3 SMART televizora. Donacija informatičke opreme će nam uveliko povećati kvalitetu nastavnog procesa.

Zahvalnost, darežljivost i dobročinstvo vrline su koje krase velike ljude. Ovim putem Škola, u ime direktora Hadrović Selvira, učenika, roditelja i nastavnika želi da se zahvali ljudima koji su iskazali svoju darežljivost i dobročinstvo tako što su nam svima olakšali rad i borbu u potrazi za novim znanjima. Hvala svima koji su potrebe djeteta stavili na prvo mjesto.