16.01. Radionica

Danas je u prostorijama naše škole održana radionica za naše uposlenike pod nazivom “Razvijanje blagonaklonog odnosa prema sebi i drugima “. Radionicu je osmislila profesorica Nisveta Bolić ,a realizirali su je zajedno s njom sljedeći profesori; Tarik Hasanić,Larisa Jovanović, Tarik Čolaković, Nizama Rudić Aliefendić i Amra Bjelić. Radionica je bila zanimljiva i svi prisutni profesori su aktivnim učešćem omogućili njenu realizaciju.

Nakon prvog dijela u zbornici nas je dočekalo iznenađenje , direktorica nas je obradovala prekrasnom tortom u obliku korica knjige , a na svakoj korici su bila ispisana imena naših profesora.

Nakon radionice profesori su diskutivali i razgovarali kako da sve naučeno prenesu i na učenike , te njima olakšaju suočavanje sa problemima s kojima se susreću.

Još par dana je ostalo do drugog polugodišta i radujemo se povratku naših učenika u školske klupe. Oni su naša radost i snaga, te mnogo puta uspiju naš tmuran dan osunčati i i učine nas sretnim .