06.02.Školsko takmičenje iz prve pomoći

Dana 06.02.2024. godine održano je školsko takmičenje iz prve pomoći. Na takmičenju je učestvovalo 10učenika/ca koji su imali dva dijela takmičenja. Prvi dio je bio teorijski, u kojem su učenici/ce odgovarali na pitanja formulisana testom. Svih 10 učenika su nakon teorijskog dijela takmičenja, pristupili drugom dijelu takmičenja ( praktičnom) u kojem su individualno rješavali poligone na kojima su bili prikazani različiti slučajevi. Nakon konačnog bodovanja teorijskog i praktičnog dijela takmičenja oformljen je tim koji će školu predstavljati na općinskom takmičenju.

Tim koji se plasirao na Općinsko takmičenje čine:

1. Junuzi Sara IV7

2. Neslanović Hena III4

3. Merdan Arman IV3

4. Jugo Nedim III6

5. Mulić Šejla II7

6. Malkoč Davud III6 i Čišija Neđla III2

Zahvaljujemo se učenicima i učenicama na učešću i čestitamo im na ostvarenim rezultatima.V

oditeljice sekcije prve pomoći ( Pivić Belmina, Redžić Amra, Buljubašić Selma, Škulj Irma, Čeliković – Neimarlija Uma).