Školsko takmičenje u prvoj pomoći

Dana 07.03.2023. održano je školsko takmičenje iz prve pomoći. Na takmičenju je učestvovalo 19 učenika/ca koji su imali dva dijela takmičenja. Prvi dio je bio teorijski, u kojem su učenici/ce odgovarali na pitanja formulisana testom. 12 učenika koji su osvojili maksimalan broj bodova na teorijskom dijelu, pristupili su drugom dijelu takmičenja ( praktičnom) u kojem su individualno rješavali 5 poligona na kojima su bili prikazani različiti slučajevi. Nakon konačnog bodovanja teorijskog i praktičnog dijela takmičenja oformljena su dva tima.

Prvi tim, koji se plasirao na Općinsko takmičenje čine:

1. Hasagić Ema IV7
2. Emšo Nejra IV7
3. Junuzi Sara III7
4. Sinanović Faris IV2
5. Zekić Anel IV2
6. Horozović Elma III4

Drugi ( rezervni ) tim čine:

1. Džerahović Ajna IV7
2. Gačić Šejma IV2
3. Čoloman Adela IV7
4. Huseljić Adel IV2
5. Omić Nejla III4
6. Gračić Elma III2

Zahvaljujemo se učenicima i učenicama na učešću i čestitamo im na ostvarenim rezultatima.

Voditeljice sekcije prve pomoći ( Pivić Belmina, Redžić Amra, Buljubašić Selma, Škulj Irma, Čeliković – Neimarlija Uma).

Prvi tim, koji se plasirao na Općinsko takmičenje čine:

1. Hasagić Ema IV7
2. Emšo Nejra IV7
3. Junuzi Sara III7
4. Sinanović Faris IV2
5. Zekić Anel IV2
6. Horozović Elma III4

Drugi ( rezervni ) tim čine:

1. Džerahović Ajna IV7
2. Gačić Šejma IV2