24.11. Projekat Superschools

Projekat RYCO Superschools : Učenički kamp i završna konferencija.

U periodu od 18.11.-24.11. 2023. u Sarajevu je bio kamp za učenike škola koje su učestvovale u razmjeni učenika .Kamp se održava povodom završetka drugog ciklusa razmjene učenika , predstavnik ispred naše škole je Nejla Bašić učenica III -6.

Na završnoj konferenciji za profesore i koordinatore u Sarajevu našu školu je predstavljala Amra Bjelić koordinator naše škole,te su njoj i  profesorici Mersihi Baručija uručeni certifikati Superteacher.

Na konferenciji je nagrađen i učenik II-5 Muhamed Selimović za najbolji kreativni video sa razmjene.

Projekat Superschools je bilo prekrasno iskustvo za 12 učenika naše škole : Balta Una, Nejla Bašić, Adi Pašanbegović, Deni Mujkanović, Nedim Kasumović, Lejla Begić, Arnela Grahić, Damir Mustafić, Muhamed Selimović,Hena Neslanović i Inda Ekinović.